معایب دستگاه تصفیه آب شرکت سلامت قرن جدید Kangen Water

اب یونیزه ۱۲:۵۱ ب.ظ ۰
معایب دستگاه تصفیه آب شرکت سلامت قرن جدید Kangen Water
  • صحت اطلاعات این مقاله
  • کیفیت دستگاه
  • پشتیبانی شرکت سلامت قرن جدید

معایب دستگاه تصفیه آب شرکت سلامت قرن جدید Kangen Water

معایب دستگاه تصفیه آب شرکت سلامت قرن جدید.

در این نوشته قصد بیان برخی از اطلاعات و تجربیاتی که کاربران سایت آب یونیزه در رابطه با استفاده از دستگاه های تصفیه آب شرکت سـلـامـت قــرن جدیـد را برایمان ارسال کرده اند داریم.

از کلیه بازدیدکنندگان عزیز درخواست میشود در صورتی که از دستگاه تصفیه آب، اعم از دستگاه های قلیایی کننده آب و یا دستگاه های زیرسینکی (که صرفا آب را تصفیه میکنند) استفاده میکنند از طریق فرم “تماس با ما” اقدام به ارسال تجربیاتشان نمایند.

ارسال کننده: خانم “س.ع ن” از تهران

مدت زمان استفاده از دستگاه: نزدیک به ۳سال

شرکت فروشنده دستگاه: ســلامت قـــرن جــــدیـد

علت خرید: رفع بیماری یبوست-رفع مشکلات گوارشی

سطح رضایت از دستگاه: تا حدودی

رضایت از گارانتی:—

رضایت از تعرفه تعویض فیلتر: خیر

توضیحات ارسال شده توسط خانم س.ع ن

زمانی که این دستگاه را خریداری کردیم طبق توضیحاتی که در دفترچه ها و کاتالوگ تبلیغاتی شرکت سلامت قرن آمده بود، دستگاه را بسیار مناسب برای رفع بیماری های گوارشی و رفع بیماری یبوست معرفی کرده بودند.

اما پس از ۳ سال مصرف از آب این دستگاه متاسفانه هنوز تغییر خاصی در این مورد حاصل نشده است. موضوع دیگه ای که برای من بسیار مهمه اینه که حدود ۳سال پیش وقتی دستگاه را خریداری کردیم قیمت فیلتر آن همراه با تعویض مبلغی در حدود ۹۰تا ۱۰۰هزار تومان بود. اما این قیمت هم اکنون به حدود ۲۴۰هزار تومان رسیده.لازم به ذکر است که آب خروجی این دستگاه بسیار سالم و از نظر قلیایی بودن در بهترین شرایط قرار دارد.

یکی از مشکلاتی که ما با این دستگاه داریم مساله گرفتگی لوله های داخلی و کیپ شدن آنها است. هر سری که دستگاه نیاز به تعویض فیلتر پیدا میکند (تقریبا بعد از ۶ تا ۷ ماه) متاسفانه شاهد گرفتگی شدید لوله ها هستم.این مساله باعث شده تا علاوه بر هزینه ای که برای فیلتر ها پرداخت میکنیم هزینه ای را برای شست و شوی دستگاه پرداخت میکنیم. درحالی که درواقع این هزینه نباید گرفته شود.چون این ایراد و مشکل دستگاه است که مشتری یا همان مصرف کننده دارد تاوان آن را میدهد.

از مدیرسایت درخواست میکنم نام و نام خانوادگی و اطلاعات بنده را به هیچ وجه در متنی که در سایت قرار خواهد گرفت،نگذارید.

*****************

از شرکت سلامت قـــرن جــدید دعوت میشود تا نظرات خودرا در مورد معایب و نکات نوشته شده فوق برای ما ارسال کند. طبیعتا این نظرات و پاسخ ها بدون تغییر در انتهای همین نوشته قرار خواهد گرفت..

 

منبع این مقاله سایت اب-قلیایی میباشد.

 

 

 

 

فرستادن دیدگاه »

اجرای گلمیخ

Download From YouTube